Informace o aktuální koronavirové situaci v naší MŠ, 27.10.2020

V každé třídě je nahlášený pozitivní rodič nebo dítě, které docházelo do školky.

Informace o pozitivních testech nám oznámili rodiče, moc děkujeme za otevřenost.

Informace o pozitivně testovaných dětech nám oznámila hygiena. Přestože jsme se setkávali s dětmi i rodiči ještě minulý týden, nemáme nařízenou karanténu, ani jiná omezení a provoz naší MŠ funguje. Hygiena nám doporučila měřit dětem teplotu a dodržovat hygienická opatření, která děláme doposud.

Rodiče o situaci informujeme.

V naší mateřské škole jsme vyhodnotili situaci jako vážnou, ohrožující děti, zaměstnance mateřské školy, rodiče, prarodiče.

Prosíme všechny rodiče, aby posoudili situaci tak, jak se nyní vyvíjí a zvážili, zda není ten správný čas omezit docházku dítěte do mateřské školy.

Děkujeme za pochopení, ohleduplnost.

My všechny,  učitelky, paní kuchařky a paní uklízečky, tak jak nás znáte, si přejeme žít šťastnější „školkový“ život. Bohužel, zatím to nejde.

Jana Novotná a kolektiv mateřské školy.

Přidáno 27. 10. 2020, autor: Jana Novotná