Oznámení o přerušení provozu

Oznamuji rodičům přerušení provozu naší mateřské školy Zahradnického I. z důvodu karantény dospělých i dětí.

Provoz je přerušen od středy 2.12.2020 zatím do úterý 8.12.2020.

Rodiče dětí v karanténě a při přerušení provozu mají nárok na ošetřovné vystaví ho dětský lékař.

Prosím rodiče, sledujte informace na našich webových stránkách.

Budou tam informace k otevření naší školky tak, jak je budu dostávat od KHS a ředitelství MŠ Korálky.

Další informace se mohou týkat nové karantény dětí, pokud budou mít paní učitelky pozitivní testy na koronavirus a byly s dětmi až do úterý 1.12. ve třídách. Karantény budou v souladu s trasováním hygieny a následně nařízeny KHS.  Rodiče dětí, kterých by se případně týkala další karanténa, budu informovat telefonicky.

Zatím jsou v karanténě pouze některé děti ze třídy Šneček a Sluníčko. Rodiče těchto dětí jsou informováni.

Dotazy prosím směřujte na telefonní číslo: 736 500 464

Děkuji, Jana Novotná