Hody hody doprovody, dejte vejce malované...
Počítání s Lentilkami
Cesta duhou
Mateřská škola Korálky HB pro vás připravila sadu videí o školní zralosti, která nahrazují besedu s odborníkem z Pedagogicko psychologické poradny. Najdete je na hlavní stránce MŠ Korálky.
Téma: "Kam se ztrácí sněhuláci"
Složenky za stravné za únor jsou k vyzvednutí v kanceláři MŠ Korálky v Příčné ulici. Rodiče si je mohou vyzvednout nebo jen zavolat o částku v úřední dny, pondělí a středa od 7.00 do 15.30 hod.
Hraní s tvary Pokyny pro práci s předškoláky.
Z důvodu nařízení vlády je v naší mateřské škole od 1.3.2021 přerušen provoz do odvolání.
Naše mateřská škola bude opět v provozu od pondělí 14.12.
Přerušení provozu naší mateřské školy se prodlužuje do pátku 11.12. 2020.
"Čertíku Bertíku, co to neseš v pytlíku..."
Dne 24.11.2020 volala KHS Jihlava a nařídila karanténu třídy Šneček a Sluníčko.
Vyhlašujeme pro děti s rodiči celoroční projekt "OD podzimu do léta, svět je pestrá paleta"
V každé třídě je nahlášený pozitivní rodič nebo dítě, které docházelo do školky.
Schůzka rodičů nově přijatých dětí bude 27.8. v 15.30 hodin ve třídě Sluníček. Proběhne bez dětí, třídy ještě nebudou po rekonstrukci umýváren připravené na bezpečný pobyt dětí.
V pondělí 25.5.2020 se naše MŠ po přerušení provozu znovu otevírá. Provoz: 6.30 - 16.30 Další info najdete na www.mskoralky.cz
Mám maminku tuze krásnou, když se směje, všichni žasnou.
Čaroděj/ka čaruje, pod nosem si maluje.
Každá včelička je důležitá, chráníme ji a tím i sebe.
Poznáváme zvířátka a jejich mláďata.
Informace k zápisu do MŠ jsou zveřejněny na hlavní stránce organizace - na této stránce nahoře klikněte na název organizace a zobrazí se nabídka - podrobnosti jsou uvedené v Aktualitách, tiskopisy v Dokumentech.
Téma "Velikonoce" Připomeneme si české tradice a lidové zvyky.
Procvičíme: nahoře, dole, vpravo, vlevo... Téma: zahradník